Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa oferuje 2-dniowy specjalistyczny intensywny kurs językowy w zakresie finansów. Zgodnie z informacjami podanymi na stronie AHK, szkolenie odbędzie się w dniach: 19.-20.10.2017 r. w Warszawie (ul. Miodowa 14).

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się ze słownictwem niezbędnym przy sporządzaniu / analizowaniu / tłumaczeniu sprawozdań finansowych w j. niemieckim – omawiane będzie m.in. słownictwo dot. sprawozdań finansowych (w tym: rachunek zysków i strat, bilans etc.), cash flow, inwentaryzacji, polityki cenowej. W ramach kursu przewidziane są wykłady, aktywne ćwiczenia, kazusy i test sprawdzający.

Więcej informacji (szczegółowy program, informacje o cenie szkolenia, formularz zgłoszeniowy, dane do osób kontaktowych) znajduje się na stronie organizatora oraz na ulotce.

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) od wielu lat działa na rzecz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych, oferując m.in. profesjonalne specjalistyczne szkolenia prawne, ekonomiczne czy właśnie językowe.

Zachęcamy do zapoznania się z ww. propozycją szkolenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here